Rolland UNA HAIR FOOD

Серії UNA від італійської компанії Rolland – це ряд натуральних засобів для очищення, кондиціонування і лікування волосся в поєднанні з широким рядом засобів для укладки, блиску волосся, а також продукти для творчого самовираження. Основа всіх засобів – водний баланс – комплекс, збагачений вітамінами, протеїнами і натуральними рослинними екстрактами.

Формула поживних масок UNA HAIR FOOD, збагачена білком сої і вітамінами, які дарують сяйво, баланс і захист волоссю. Маски для волосся – найефективніший спосіб захисту та догляду за волоссям. Маски оберігають волосся від агресивного зовнішнього середовища, роблять його більш блискучими і шовковистим, а найголовніше, маски насичують волосся необхідними поживними речовинами, що сприяють більш швидкому росту волосся. Якщо ви хочете мати гарне і здорове волосся, то найпростішим і ефективним засобом захисту та догляду є маски від Rolland серії UNA.

Застосування масок для волосся залежить від стану самого волосся – якщо воно “хворіє”, маски  слід робити 2-3 рази в тиждень, в профілактичних цілях досить застосовувати маску від 1 разу на тиждень до одного разу на місяць в залежності від стану здоров’я волосся.