0c48777d928b0a8bf1a6b6eb172e34f2Щороку відбувається одна і та ж історія: всі глянцеві видання разом починають говорити про наступаючі дні Святого Валентина.  Саме тому ми вирішили порекомендувати вам зачіску під настрій 14-го лютого!

 

ac7734db59bf52638bf6430dd4cfede1

Романтична зачіска.

Так, багато хто з вас напевно готуються до романтичного вечора зі своєю половинкою в цей особливий день. Цілком логічно, що ви ретельно вибираєте свій образ. З такої нагоди вам слід зробити ставку на романтичну зачіску. Найкращим варіантом буде розпущене волосся в поєднанні з романтичною косою. Цю косу потрібно зібрати разом з обох сторін. Скористайтеся зажимами для волосся і лаком, щоб закріпити зачіску.

 

 

 

98ОР

Локони.

Що може бути гарнішим від локонів? А тим більше у такий романтичний день) Це виглядає дуже романтично, а в поєднанні з сукнею зробить вас ще більш жіночною. Локони можна накрутити за допомогою професійних плойок, це дуже зручно якщо ви обмежені в часі, або вибрати інший варіант – накрутити на бігуді, однак він вимагає великих затрат часу.

 

 

 

 

 

modnye-pricheski-na-srednie-volosy-4

Низький пучок на бік.

Низький пучок на бік з випущеними попереду пасмами виглядає в міру недбало, але романтично. Така зачіска підійде і під плаття, і під будь-який інший наряд.

 

 

 

 

1404719195_top-knot-romantic-wedding-hairstyle-3.medium_large

Високий пучок.

Зачіска високий пучок знайома багатьом дівчатам і жінкам. Робиться вона дуже просто і швидко, тому це дуже зручно, якщо у вас мало часу на підготовку. Для створення високого пучка скористайтеся спеціальною гумкою.

 

 

 

 

 

koskij-hvost-naches

Недбалий хвіст.

Недбалий хвіст додасть вашому образу якоїсь розслабленості і романтичності. Зробіть об’єм на маківці, зберіть волосся внизу гумкою, випустіть одне пасмо і закрутіть його навколо гумки для волосся, щоб її приховати. Випустіть пару пасм для додання легкої недбалості. Подбирайте зачіску відповідно до вашого наряду, щоб в цілому ваш образ виглядав гармонійно.