Модна чоловіча стрижка UnderCut – одна з найпопулярніших чоловічих класичних зачісок. Цю зачіску можна назвати універсальною. Залежно від підібраного стилю одягу, вона буде також виглядати строго і діловито, або креативно і екстравагантно.

Ця стрижка складається з нижньої і верхньої частини волосся. Волосся з боків і на потилиці голови коротко поголені за допомогою машинки. Верхня частина волосся є довгою і починається від чола (чубчика) до потилиці. Крім того, явного переходу між довгими і короткими волоссям немає, і це є головною рисою стрижки, що дозволяє їй виділятися серед інших стрижок.

UnderCut насправді загальний термін, так як нижня частина може бути поголена різною насадкою для машинки і верхня частина волосся може має різну довжину (але в ідеалі волосся повинне бути довге), і звичайно верхня частина волосся може мати різне укладання:

  • Зачесане волосся на бік

  • Скуйовджене волосся

  • Об’ємне волосся

  • Гладко зачесане назад волосся

    corte-de-cabello-hombres-modernos-01   Akkuratnaya_borodaUndercut-3   Undercut-20131-e1418908078906

 

Завдяки правильному укладанню волосся, ця стрижка дозволить вам застосувати строгий, екстравагантний або діловий стиль. Але ви повинні пам’ятати, що укладання, так само залежить від двох речей: вашого типу волосся і форми голови. Саме укладання проводитися за допомогою гелю або пінки.

Так само, з вищезазначених 4 основних варіантів зачісок для верхньої частини волосся, ви завжди зможете створити щось нове для себе, при цьому можете скористатися порадою перукаря, який зможе визначити відповідний для вас стиль.