При створенні гармонійного образу враховується кілька факторів: стильний одяг, макіяж і, звичайно ж, стрижка. Однак вибір зачіски – завдання непросте. Модні стрижки, актуальні для сезону осінь-зима 2016-2017, представлені в нашому фотоогляді.

Модні тенденції

У цьому сезоні стилісти не приготували для модниць революційних переворотів стрижок 2017 року. Популярні натуральність, що виявляється як в локонах, так і в відтінках волосся. Інтенсивні кислотні кольори, наприклад, рожевий зустрічаються вкрай рідко, хіба що, в креативних «Пікс» або асиметричному короткому каре.

Продовжують залишатися актуальними «каскад» і подовжений «боб», градуйовані варіанти з косим проділом і агресивною філіровкою.

Сучасним дівчатам, які віддають перевагу короткому волоссю, буде приємно дізнатися, що короткі стрижки в 2017 році залишатимуться трендом сезону.

Довге волосся

Довга шевелюра – мрія всіх жінок, на локонах довжиною нижче лопаток можна створити все, що завгодно: від ефектних великих локонів до модного укладання в стилі slicked back, що представляє собою гладкі пасма, зачесане назад.

У наступаючому році вже не будуть затребувані «мокре» укладання, пучки і фарбування в техніці омбре з чітко вираженими межами між відтінками. Перевага віддається модному каліфорнійському меліруванню, що створює видимість пасм, вигорілих на сонці.

00055555 strizhki_5 2-5-1 2-4-1

Відмінна особливість стрижок на довге волосся в 2017 році – фактурність і градуювання. Ідеально рівний прямий зріз не в тренді.

Стилісти рекомендують власницям довгого волосся такі модні стрижки 2016-2017:

1. «Сходинки» з дрібно підстриженими кінчиками. Зачіска повинна виглядати нарочито недбалою і скуйовдженою.

3-4-2
2. «Каскад». Може бути в класичному виконанні, але спостерігаються і вельми сміливі інтерпретації у вигляді асиметрії і виголеного з одного боку скроні.

strizhka-na-dlinnye-volosy-2016-visok
3. «Італійка» без чубчика. Ідеально підходить для власниць тонкого волосся, так як за рахунок глибоких і частих сходинок дозволяє домогтися створення об’ємної «шапочки».

2-2-1

Середня довжина волосся

Більшість жінок вважають волосся середньої довжини найкращим, вважаючи це найбільш оптимальним рішенням. Короткі стрижки йдуть далеко не всім, а довгі локони вимагають ретельного догляду і, як правило, довготривалого укладання. У 2017-му першість віддана багатошаровим стрижкам на середню довжину волосся, градуювання, чіткі зрізи і виголені скроні, перепади довжини і жіночні укладання бохо-шик, великі локони, укладені без допомоги мусу або лаку для фіксації, завдяки чому волосся виглядає максимально природно.

Модні стрижки:

1. «Боб». Характеризується чітко вираженою текстурою і недбалістю укладання. У тренді – подовженні пасма у особи і асиметрична форма. Класичний варіант з прямим рівним чубчиком і акуратним укладанням також продовжує залишатися актуальним. Має місце і стрижка в стилі 60-х років з сильним прикореневим обсягом.

image-208818 840456
2. Градуйоване каре з подовженням. Принцип елегантного і стильного укладання залишається той же, однак вносяться деякі зміни: максимально акуратний зріз скроневої частини, відсутність чубчика або косий проділ.

4-5-1
3. «Каскад» з подовженими пасмами і косим чубчиком, який доходить до підборіддя. Деякі стилісти наполягають на варіанті з проділом, виконаному на значній відстані від середини голови.

4-3-1

 

Коротке волосся

Багато дівчат віддають перевагу коротким стрижкам, так як вони досить прості в догляді і практичні. Найпопулярнішими у 2017 році стануть «Пікс» і короткий «боб».

Відмітна особливість «Пікс» – негустий філірований чубчик з рваними краями і фігурні, чітко структуровані пасма. Сучасним модницям надається право вибору укладання даної стрижки – від м’яких локонів, покладених назад, до недбалого скуйовдження. Дівчата люблять «Пікс» за легкість укладання.

6-1-1

Класичний варіант «бобу» вже не настільки актуальний. Замість цього дівчатам пропонується варіант з асиметричними бічними і потиличними пасмами, причому укладання можна трансформувати в легкий «ірокез» з коротко вистриженими потилицею і скронями.

short-bob-cut-thin-hair-1024x601

 

/http://2017god.com/modnye-strizhki-osen-zima-2016-2017/