000-55

Всім відомий улюблений прийом сестер Кардаш’ян – контурінг обличчя. З його допомогою можна зробити ніс менш помітним, а вилиці вирахнішими. Зараз контурінг вийшов на новий рівень: контурінг волосся! Тепер можна скульптурувати своє обличчя завдяки правильно покладеним пасмам і відтінкам волосся.

Світ beauty-індустрії перекинувся, коли візажисти всього світу відкрили дівчатам поняття контурінга. З’явилися тисячі навчальних відео в соціальних мережах, а скульптори й хайлайтери стали самим споживаним товаром на модному ринку. Тепер стилісти попереджають про нову хвилю контурінга. Контурінг волосся.

КРУГЛА ФОРМА

001-5

У круглих форм облич можна помітити яскраво-виражену скульптуру черепа, тому найкращим способом буде накладення світлих відтінків по лінії росту волосся, а саме від вуха до вуха, поки темний колір буде розташовуватися нижче вух і вниз по довжині волосся.
Цей прийом візуально витягує обличчя, робить форму більш загостреною.

ОВАЛЬНА ФОРМА

002-2

Овальне обличчя вважається еталонним у всій його формі і пропорційності. Тому людям з овальною формою обличчя підуть більшість кольорів і стрижок. Щоб зробити його більш гострим, потрібно додавати глибини кольору і вибирати текстурні зачіски.

ПРОДОВГУВАТА ФОРМА

003

Людям з продовгуватою формою обличчя необхідно носити більш темні відтінки на корені, а світлими забарвити довжину від вух і нижче. Це зробить обличчя візуально вужчим і меншим.

КВАДРАТНА ФОРМА

004

Квадратна форма передбачає ширші риси обличчя. В цьому випадку необхідно поєднувати темні і світлі відтінки на загострені частини форми обличчя, біля підборіддя і скронь. Це пом’якшить ваше обличчя і додасть глибини.

ФОРМА СЕРЦЯ

005

Овал обличчя у формі серця можна уявити, як перевернутий трикутник, в якому особа звужується до низу. Щоб зробити форму більш овальною, потрібно додати світлі відтінки біля підборіддя і вух, щоб пом’якшити низ обличчя.

 

Джерело Fashiontime.ru