Плеттіня кіс зараз є дуже популярними та їх різномаїття щоразу поповнюється. Фіштейл (риб’яча коса), голландська коса, французька, подвійний вузлик – це лише маленький перелік можливих варіантів. Розгдяглянемо плетіння, яке дуже просте, але має дивовижний вигляд. Таке плетіння прикрасить Ваш образ та надасть Вам елегантності, ніжності та жіночності. Коси в поєднанні із розпущеним волоссям – чудова зачіска для осіннього образу. Ми розглянемо кілька чудових варіантів в які ви одразу закохаєтесь 😉

  • Повернення дев’яностих

Згадайте моду дев’яностих років поп-музики та відео. Пам’ятаєте високі хвостики і бічні косички? Прийшов час коли “усе нове – це забуте старе” відновлюється. Використовуйте прозорі маленькі резиночки для закріплення і додайте неохайного вигляду, так,  ніби ви не працювали занадто сильно над зачіскою сьогодні.

6-long-hairstyle-with-a-side-pull-through-braid

  •  Вузол на вузол

Ця кримезна зачіска виглядає складною, проте лише на перший погляд. Схема схожа на попереднє плетіння, тільки ви берете великі пасма волосся і робите обідок, щоб приховати гумки.

14-ponytail-braid-for-thick-hair

  • Коса Рапунцель

Для дівчат з дуже довгим волоссям, це завжди гарна ідея, щоб проявити свою внутрішню Рапунцель. Дісней надихнув для сворення такої романтичної зачіски, з нею Ви справжня принцеса!

1-long-chunky-pull-through-braid

  • Середньовічна діагональ

Майже у кожної дівчини Середні століття асоціюються з королями, замками, відважними лицарями і красунями принцесами. При цьому, почувши вислів «зачіска в стилі середньовіччя», на думку відразу ж приходять романтичні локони, красиві коси і плетіння. Зробити її зможе кожна дівчина власними руками за кілька хвилин. Ця ідея підійде як для кожного дня, так і для вечірок, зустрічей з друзями або романтичних побачень.

5-half-updo-with-a-pull-through-braid

  • Коса 80-х років

Повернімось на хвильку у 80-ті. Ключові слова для вашого контрольного списку: лак для волосся, лак для волосся і багато іншого лаку для волосся. Дикі локони і довге волосся будуть ваші ідеальні союзники для цієї часової подорожі.

18-mohawk-fishtail-braid

  • Modern Handmaid

Легке плетіння для міста натхнене сільською місцевістю. Зверніть увагу на те, що техніка плетіння використовується тут як спосіб грати з об’ємом – розмірна коса на плоскому шарі гладкого волосся. Вам точно сродобається!

12-half-updo-with-a-pull-through-braid

  • Хвостик поні

Експеримент з могавк та хвоста надихнув на створення нового стилю. Зробіть кілька витків перетягнені через косу і закінчіть  сміливим хвостиком. Хто скаже, що ви не можете отримати найкраще з обох зачісок?

9-mohawk-pull-through-braid-and-ponytail

  • Королева

Коси навколо голови своїм виглядом змушують нас подорожувати на північ. Натхненні традиційними ісландськими зачісками і крижаними пейзажами, корона з коси підійде практично за будь-яких подій або погодних умов. З такою зачіскою Вам лише для доповнення потрібен справжній король 🙂

7-pull-through-crown-braid

  • Усамітнення

Є дні, коли ви просто хочете вдягнути габаритні сонцезахисні окуляри і приховатись від світу. Ця зачіска не виділяється сильно чимось особливим, але це, безумовно, є кращою альтернативою нечесаному волоссю.

11-pull-through-braid-out-of-low-ponytail

  • Мушля

Затримайте хвильку Ваш погляд на цій чудовій зачісці. Хіба не краса? Для цієї зачіски чим довше волосся, тим краще. Концепція проходить по всьому об’єму і Вам можуть знадобитися деякі продукти моделювання і шпильки, щоб закріпити усе разом.

10-braided-seashell-updo