Якщо ваше волосся примагнічується до гребінця, сплутується від найменшого подиху вітру, починає пушитися відразу після миття, на це є дві причини:

  • по-перше, волосся перетворює будь-яку перукарську задумку в довгі муки з мусами і засобами для укладання;

  • по-друге, волоссю катастрофічно не вистачає вологи і вітамінів, тому воно і пушиться. Що з цим робити? Боротися самотужки.

pushatsya-volosy

Як виходить H2O з волосся 

Як було сказано вище, волосся пушится від нестачі або нерівномірного надходження вологи в шкіру голови, до волосяних цибулин. Відповіддю на питання «чому волосся пушиться?» може бути кілька причин:

  • Волога залишає волосся в сонячну погоду, коли повітря тепле і сухе.

  • Волосся сильно пушиться, коли його кінчики січуться: через них виходить  набагато швидше.

  • Причиною може бути генетичний фактор і нерівномірна структура. Вона ж змушує волосся завиватись, а слідом за цим – сильно пушиться на зло всім засобам для укладання.

  • Під час дієти організм втрачає воду у великих кількостях і її потрібно відновлювати, випиваючи літри рідини в день. Якщо ви не справляєтеся, то ваше волосся почне сильно пушиться і сплутуватися. Спробуйте проконсультуватися з дієтологом або на час призупинити дієту.

  • Фізичні навантаження також негативно позначаються на здоров’ї волосся – енергія організму витрачається швидше, вітаміни, що надходять в тіло з їжею, не встигають «добігти» до волосся. До того ж, будь-які вправи – це стрес, значна зміна звичної активності, а стрес впливає на здоров’я всього організму. Щоб усунути негативні наслідки, не відмовляйтеся від спорту, просто доповніть тренування вітамінними коктейлями.

Гладке волосся – в ваших руках

foto_volossya_vzimkuЯкщо ваше волосся раптово почало пушитися або ступінь його наелектризованності і сплутаності перевищила ваше терпіння, скористайтеся нашими порадами щодо повернення гладкості зачісці. У разі, якщо не допоможуть і вони, рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря-трихолога. Щоб волосся не пушилося:

1. По можливості, встановіть в будинку іонізатор або зволожувач повітря. Оптимальний баланс мікроскопічних крапель води природним чином не дасть волоссю сплутати і перетворити голову в кульбабу.
2. Змініть воду, якої миєте голову. Часто в наших кранах тече дуже жорстка, хлорована вода, яка сприймається волоссям як отрута і відштовхується ним. Проблему може вирішити фільтр для води або, на крайній випадок, вода в пляшках з магазину. Якщо на дворі літо, змініть обстановку і поживіть місяць в селі – сільське повітря і річкова вода повернуть волосся в норму.
3. Якщо волосся пушиться взимку, спробуйте змінити головний убір. Відмовтеся від синтетики на користь натуральним матеріалам.
4. Не користуйтеся пластмасовими гребінцями – вони швидко забруднюються, легко ламають волосся, змушують кінчики пушитися. Віддайте перевагу гребінцям з дерева або кістки.
5. Щоб волосся не пушилось, приймайте вітаміни як в овочах, так і в капсулах. Особливо корисні витамино-мінеральні комплекси для волосся, які включають:

  • Залізо – для міцності волосся.

  • Магній для – еластичності.

  • Селен – захист волосся від зовнішніх факторів на кшталт погоди та екології.

6. Відмовтеся на час від фену і інших термоінструментов для укладання.

7. Зробіть стрижку гарячими ножицями. Це особливо корисно, якщо сухість і наелектризованість викликана сильним посіченням кінчиків. Гарячі леза запаюють зрізи волосся і не дають волозі залишати волосся.

8. Найбільш традиційна порада – робіть маски для пушистого волосся. Особливо корисні маски з використанням масел авокадо, льону та інших багатих білками рослин. Ви можете додавати масло в свій шампунь і використовувати його в душі для зручності.

9. Професійна косметика для волосся, розроблена вченими – також відмінний засіб, яке зробить все, щоб ваше волосся не пушистим. Слідкуйте, щоб в його складі були екстракти рослин і масла з протеїнами.

 

Джерело: http://alerana.ru/stati/vypadenie-volos/pushashhiesja-volosy/