uhod_za_kudryavimi_volosami_9-354x354

Напевно багато хто задавався питанням: “Яким повинен бути правильний догляд за кучерявим волоссям?”. Чому у одних вони в’ються, а у інших прямі? І тут же завжди постає питання: “Чому у людей кучеряве волосся?”. Вченими проводилося чимало досліджень структури волосся і цибулин.

 

 

 

Цікаві факти

Існує 3 форми структури волосини: чітко довгасте, злегка сплющене і ідеально кругле. Якщо під мікроскопом розглядати круглий перетин, то видно, що він рівний і жорсткий, вони зазвичай мають колір темно-каштановий, чорний, але іноді трапляються руді. Овальний перетин надає їм кучерявість. Найчастіше це відноситься до людей з темною шкірою. М’який перетин волосся і його світлі відтінки властиві людям з Європи. Колір в основному від темно-русявого до білявого. Цікавий факт, що частіше у них кучері в дитячому віці.

Волосяні цибулини грають важливу роль в наявності кучерів.

coiffer-cheveux-crepus-cheveux-naturels-L-a2jIWwХвилясте волосся завжди тоді, коли цибулина зігнут
ої форми, якщо рівна, то і волосся пряме. Найчастіше кучерявість передається від батьків у спадок. Також вчені визначили, що на стан волосся впливає багато факторів, це ще й залежить від стану здоров’я людини. Якщо воно було з дитинства хвилясте, а потім може стати прямим через перенесеного захворювання, хімічного опромінення.

Чимало людей, яких природа нагородила прямим волоссям, мріють про кучеряві локони, і протилежністю є люди з кучерявими, так і хочеться їм пряму стрижку. Але залишається загадкою, чому кучері в’ються.

Перший факт  – це спадковість: якщо у вас є родичі з кучерями, значить і вам могли передатися їх гени.

5901e04894a89459c1d67a1a5cd8e8f8Трапляється в житті і таке, що були прямі, але раптом стали кучеряві. Все елементарно. У вас було довге волосся, і вони легко можуть випрямитися під своєю вагою. Захочете поекспериментувати з короткою стрижкою, а воно може поміняти свій стан і буде підкручуватись. Буває, що були кучеряві з народження, але з часом випростались. На такий стан може вплинути фарбування, воно ускладнює його, і структура змінюється. Також звертайте увагу на шампуні, яких зараз в магазинах величезна кількість, деякі мають властивість випрямляти його. Зміна клімату або стрес – і ваше волосся вже виглядає по-іншому.

Догляд за кучерявим волоссям набагато важчий, ніж за прямими. Кучері мають властивість зіпсувати зачіску неслухняними пасмами, ще й не кожна стрижка підійде такому волоссю. Тому стежити за ними необхідно більш ретельно, щоб вони завжди були в чудовому стані. Кучеряве волосся дуже тендітне, але природа вас нагородила цією унікальністю.

Кучеряве волосся: догляд

  • Щоб структура волосся не порушувалася, обов’язково мити теплою, можна навіть гарячою водою.

  • Ретельно вибирайте шампунь, він повинен бути з натуральними маслами і зволожуючий.

  • Користуйтеся гребінцем великої з рідкими зубами.derevo-300x300

  • Не забувайте про живильний бальзам або кондиціонер.

  • Не зловживайте феном.

  • Підсушіть волосся, потім його розчісуйте, щоб не пошкодити  структуру.

  • Кінчики необхідно підстригати постійно.

  • Чудовим доглядом є масаж голови, бажано раз на тиждень.

  • Локони укладайте натуральними засобами для укладання волосся.

  • Віск для укладання неслухняного волосся є чудовим засобом, за допомогою нього можна легко приборкувати свої кучері.

Довжина волосся має значення

Довге кучеряве волосся завжди вважалося гарним. Хоч воно має властивість сильно ламатися, так як дуже тонке і швидко піддається пошкодженням. Найголовніше правильно, як за ним доглядати, – живити його натуральними засобами і зволожувати. Дівчата, які мають кучеряве волосся, стикаються з проблемою некрасивою формою локонів.

1476726870_002

За фактом майже 65% жіночої статі природа нагородила хвилястими локонами, але вони навіть не замислюються про це і намагаються випрямити свої локони, неправильно доглядають за ними. Необхідно грамотно обрізати їх, щоб S-образна хвиля була правильною, так як за розміром хвилі різні.

Щоб довге кучеряве волосся вас порадувало при укладанні, мало здоровий блиск, необхідний грамотний і постійний догляд за ними. Поводьтесь дбайливо зі своїми локонами.

При підборі засобу для догляду саме за вашими волоссям треба зрозуміти, яка ступінь пружиності ваших локонів. Головне визначити різницю хвилі: в натягнутому положенні вона має одну довжину, а у вільному – іншу. Професійний перукар повинен з легкістю вміти це робити, йому необхідно знати, скільки можна зрізати.

 

Ніколи не лінуйтеся: догляд за кучерявим волоссям повинен приносити вам задоволення, щоб ви були задоволені результатом. Ви неодмінно будете спостерігати пружність, блиск і красу ваших кучерів!

 

Джерело: http://www.jlady.ru/kosmetologiya/pochemu-u-lyudej-kudryavye-volosy.html