Якщо ви не бажаєте пересушити своє волосся феном або вирівнювачем для волосся, це ще не означає, що вам доведеться відмовитися від красивого і ефектного укладання. Для вас давно вже придумали цілу лінію чудових фіксуючих засобів, які полегшують життя молодої дівчини по догляду за волоссям. Звичайно, тільки лаків, пінок та гелів недостатньо для додання шикарного об’єму або красивих хвиль.  Як вийти з ситуації?

Найбільше це питання актуальне для власниць тонкого безоб’ємного, кучерявого та неслухняного волосся.

kak-ulozhit-volosy-bez-fena-i-utjuzhka

 

kak-nakrutit-volosi-na-bigudiСтарий добрий спосіб завити волосся – це бігуді. Колись  так і завивали пасма, до того, як в моду увійшли плойки. Такий спосіб також підходить діткам. Чисте волосся потрібно залишити мокрими, але трохи підсушити природнім чином. Розчешіть, нанесіть пінку і закрутіть бігуді. Можна брати бігуді будь-якої форми і розміру. Можна їх залишити на ніч або на кілька годин. Чим довше бігуді на вас (тим сильніший ефект) зачіску фіксуємо лаком.

Якщо вдома в3-vida-lokonov-kotorye-mozhno-sdelat-iz-kosy-1ідсутні бігуді, заплетіть косички. Можна плести дрібними або великими пасмами. Краще плести їх на ніч, на злегка вологе волосся, з використанням фіксуючого засобу.

sformirovannye-zhguty-i-potryasayuschiy-rezultatНаступний спосіб дуже схожий на попередній і мається на увазі заплетене волосся в джгути або пучки. Нанесіть пінку і зробіть на маківці голови пучок. Коли волосся висохне, розпустіть пучок, а локони збризніть лаком.

Останній спосіб буде в тому, щоб зробити пучок за допомогою гумки. Для цього волосся збирають в хвостик, а потім накручують рівномірно на товсту гумку.

 

 

Як укласти кучеряве волосся

Тут, звичайно, трохи складніше. Для укладання без термічної дії на волосся потрібні будуть пінка, віск спеціалізований для укладання і крем такий же ж.

Вимийте голову і висушіть природним способом, не до кінця. Далі на кожну прядку наносите трохи пінки. Не потрібно розчісувати волосся при цьому. Щоб укласти волосся, але при цьому не втратити свій шикарний об’єм, злегка піднімайте пасма біля коріння, додаючи піну. Моделюйте локони, стискаючи їх долоньками. Після зафіксуйте все кремом і воском. Віск потрібно наносити на кінчики.