Мода – річ примхлива і мінлива, причому стосується це не тільки нарядів, але і інших деталей вашого образу. Ми розповімо вам про те, які тенденції в макіяжі і зачісках втратять свою актуальність в 2017 році, а які прийдуть їм на заміну.

Спокійні відтінки волосся натомість ультраяскравим

1-86

Мода на ультраяскраві відтінки волосся, яка впевнено трималася останні пару років, поступово починає вщухати. Фуксія і ультрамарин змінюються більш спокійними відтінками.

Суворі пучки натомість недбалим

Якщо з відмовою від кислотних відтінків волосся змиритися нескладно, то ця новина засмутить чимало дівчат: недбалі пучки, які ми із задоволенням носили в 2016 році, в 2017-м вже не будуть виглядати так стильно. Виняток робиться для акуратних низьких пучків та зачісок-черепашок.

Кольоровий френч натомість «місячного» манікюру

У 2016 році великою популярністю користувався так званий «місячний» манікюр, при якому основа нігтьової пластини покривається іншим відтінком лаку або не покривається взагалі. Нове віяння 2017 року – кольоровий французький манікюр.

Природні брови натомість нафарбованим

Якщо в 2016 році ви ніяк не могли зважитися пофарбувати брови, можете відкласти це до кращих часів: у 2017 році на місце ідеально промальованих по контуру брів приходить природність і легка недбалість. А ось густота як і раніше залишається в тренді.

Лялькові вії натомість природним

2017-й – рік довгих, пухнастих лялькових вій. Так що запасайтеся об’ємною тушшю, а для особливих випадків – накладними віями.

Яскраві тіні натомість пастельним

Популярний в 2016 році макіяж очей в стилі «нюд» у 2017-му поступово здає свої позиції. На місце всіляким відтінкам рожевого і персикового приходять ультраяскраві тіні і очі-«метелики».

Рівний тон обличчя натомість контурінгу

Хороші новини для тих, хто так і не освоїв мистецтво контурінга або взагалі не знає, що це таке: у 2017 році в моді буде натуральний тон обличчя без всяких складних схем, розтушовок і трьох шарів тональних засобів. Підкреслити природний колір можна за допомогою гліттера або мерехтливих рум’ян.

Глянцеві губи натомість матовим

Матові губи, які в 2016 році раз у раз з’являлись на червоних килимових доріжках, в 2017-му поступово здають позиції. На зміну їм приходять глянцеві помади і блиски, які роблять губи більш об’ємними і спокусливими.

Ягідні відтінки помади натомість винним

Ще одна модна тенденція 2017 року – це всілякі «ягідні» відтінки губ: соковитий малиновий, насичений чорничний або яскравий полуничний. А ось помади винних квітів нам радять відкласти до кращих часів.

Дрібні кучерики натомість ретрохвиль

Один з головних трендів 2017 року у зачісці – це дрібні кучерики і хвилі, зробити які можна за допомогою щипців для волосся або бігуді з маленьким діаметром. Ще один спосіб – заплести на ніч косички.

 

Джерело: http://fashion-likes.ru/gid-po-stilju/10-trendov-v-pricheske-i-makiyazhe/