Макіяж може змусити вас почувати себе більш впевнено і може допомогти вам підкреслити ваші риси обличчя ТІЛЬКИ якщо ви використовуєте його правильно.

Іноді жінки не використовують свій макіяж правильним шляхом і вони, в кінцевому підсумку, виглядають принаймні на 5 років старше, ніж є насправді.

Ось найпоширеніші помилки макіяжу, які додають віку:

1. Тональний крем набагато темніший, ніж основа вашого обличчя.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-1

Невідповідний тон тонального крему робить візуально шкіру вашого обличчя старішою, обезводненою та неправильно підкреслює нерівності вашого обличчя.

2. Занадто багато туші для вій на нижніх віях.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-2

Злегка промальовані нижні вії з акцентом у куточку ока додадуть погляду виразності. Але якщо ви промальовуєте їх повністю, до того ж ще й тушью для об’єму, то очі стають надто виразними, що привертає увагу саме на зморшки навколо очей.

3. Відтінок помади, який не співпадає з тоном шкіри губ.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-3

Однозначно, губи варто малювати і не варто боятись модних насичених відтінків цього сезону. Але не забувайте, якщо ви маєте тонкі губи, то темний колір зробить їх візуально ще тоншими. Якщо їм не вистачає об’єму, то варто наносити трошки вище губ.

4. Занадто темні тіні на верхньому повіку.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-4

Темні тіні, нанесені на усе повіко, можуть візуально зробити вас старшими. Якщо це не вечірній макіяж або ви хочете виглядати молодше, нанесіть темний відтінок лише на зовнішній кутик ока.

5. Чорний олівець для очей на нижньому повіку

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-5

Дана дія зробить ваші очі візуально вужчими. В такому випадку зробити ваш погляд більш віжкритим доможе олівець світлого кольору.

6. Нанесення рум’ян, бронзера або хайлайтера на вилиці замість щік.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-6

Зверніть увагу на світлі, рожеві або персикові рум’яна. Наносіть їх на верхню частину щік, а не на середину. М’який та природний відтінок надасть вашому обличчю молодий вигдяд.

7. Надмірно намальовані  брови.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-7

Надмір намальовані брови можуть надати вашому образу неохайності і додати пару зайвих років. Надавайте перевагу відтінкам на тон свійлішому вашого природнього кольору брів.

8. Відсутність консилера під очима.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-8

Темні кола під очима є у багатьох, а з віком вони стають більш виразнішими. Тональний крем лише підкреслює цей недолік, а от консилер з цією задачею справляється навідмінно. Варто наносити консилер тонким шаром лише на темні зони, а не на усю шкіру під очима.

9. Занадто намальовані губи з олівцем для губ, що має інший відтінок, ніж ваш колір губ.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-9

Контурний олівець дозволяє зробити форму рота більш чіткою та спокусливою. Вкрай обережно потрібно відноситись до спроб самостійно збільшити природний контур губ за допомогою олівця для губ. Роблячи таку спробу ви ризикуєте зробити собі ефект “вусиків”.

10. Використання занадто багато пудри, таким чином прикривається природне сяйво шкіри.

10-make-up-mistakes-that-are-actually-making-you-look-older-10

Пудра здатна приховати проблеми зовнішності тільки тоді, коли вони є незначними. Якщо переборщити, то вона сама стане проблемою. Мінеральну або рисову пудру слід використовувати щоб забрати надмірний блиск на Т-зоні.  Уникайте припудрування зони очей – пудра не приховає, а лише підкреслить зморшки, а шкіра буде видаватись більш сухою.

 

/http://www.womendailymagazine.com/10-make-mistakes-actually-making-look-older/#attachment wp-att-19563/0/