Від зачіски залежить не тільки настрій, але і сприйняття образу в цілому. Вдало підібране укладання може зробити тебе набагато молодше, а може і навпаки, значно «зістарити» візуально. Ми вибрали 10 найбільш показових прикладів, як це покажуть, результат очевидний.

Начісування і буйні кучері гарні в тому випадку, коли виглядають природно, а у випадку з Джесікою Альбою це не так. Прямий, завзятий боб робить її на років 15 молодше в порівнянні з першим фото.

Амбер Валетта виглядає прекрасно – це факт. Проте, манірна, правильна стрижка робить її старше, в той час як гладкі, прибрані від лиця волосся помітно «молодить».

Глибокий проділ і зачесане на одну сторону волосся створюють образ в ретро-стилі, а він, як відомо, асоціюється з віком. Гладкий хвостик Маріон Котійяр набагато більше їй личить.

 

47-річна Дженніфер Лопес виглядає молодше свого віку з будь-яким укладанням, але подивіться, як змінюється її обличчя, коли його обрамляють ідеальні локони в кращих традиціях Голівуду, і як вона сяє з недбалим полупучком.

 

Ще один приклад «ідеального» укладання, яке працює проти тебе, це укладання Сари Джесіки Паркер – зібрані в елегантну «черепашку» волосся. А тепер подивись на неї з сяючими, розпущеним пасмами.

 

Над Кейт Хадсон, як і над Лопес, час не владний, але суворе каре робить її дорослішою, ну а фірмові, недбалі і легкі локони перетворюють назад в дівчину.

 

Помилка Кейт Бекінсейл, через яку її обличчя стало старшим, це занадто високо зав’язаний хвіст. Варіант №2, з вільними у обличчя пасмами виглядає куди краще.

 

Укладання Кейт Бланшетт – ідеальна опція для мами нареченої на весіллі, але не для актриси, яка виглядає молодше за свої роки. Інша справа у рваному боб, покладеному за допомогою текстуруючого спрею.

 

«Вибух на макаронній фабриці», – прости Ніколь, але саме такі асоціації викликає у нас твоє перше укладання. Роби ставку на образ з рівним лонг-бобом, з ним ти знову юна і вродлива.

 

А тепер поговоримо про коротку стрижку, точніше, про коротку стрижку Холлі Беррі. З нею вона ходила 10 років тому, після чого вирішила відростити волосся і зробити чубок. Різниця очевидна, і вона не на користь першого фото.

 

 

Джерело: http://fashion-likes.ru/gid-po-stilju/10-ukladok-kotorye-sdelayut-molozhe/3/