Пропонуємо Вам 12 образів у стилі бохо які ви з легкістю зможете повторити самостійно і виглядати дивовижно! Що ж, поїхали:

1. “Риб’ячий хвіст” з капелюхом

Розділіть ваше волосся на дві частини, а потім тонкими пасмами загортайте до середини. Після того як ви зав’яжете кінці, акуратно потягніть пасма, щоб послабити косу та додати їй неохайного вигляду. Завершіть Вашу зачіску капелюхом.

204_content

2. Хвіст-коса з квітковим вінком

Візьміть не великі пасма волосся та заплетіть коси. Розділіть волосся на дві частини і зробіть два хвости. Одним окремим пасмом закрутіть хвости на пришпиліть невидимкою. Вершина вашого образу – чарівний вінок із квітів.

p424673

3. Коси Бохо

Коси повинні плестись дуже легко, не затягуючись. Чим більш неохайно та розтріпаніше будуть виглядати, тим краще. Ідеальний варіант для дівчат, які проспали на роботу 😉

pricheska_v_stile_boho_7

4. Мотузочка з трояндами

Це простіше відтворити, ніж це виглядає! По-перше, придбайте довгий шматок плетеної мотузки з вашого місцевого магазину, за допомогою гарячого клею прикрипіть крихітні бутони троянд на нього. Дайте йому висохнути. Потім зав’яжіть пов’язку навколо голови і сплетіть залишок мотузки, що звисає в косу. Вуаля!

gallery-1428604977-ropebraid

5. Коса навколо голови

Візьміть невелике пасмо волосся за вухом, сплетіть косу, оберніть її поперек лоба і заправте його позаду іншого вуха. Використовуйте шпильку, щоб закріпити її на місці. Також можна сплести ще одну невеличку косу, а решта волосся залишити вільним. Для більш довершеного образу можна оздобити зачіску квітами.

5

6. Плетіння 70-их

Візьміть з тім’яної зони вашого обличчя пасмо і поділіть його на дві частини. Починаючи з центральної частини, заплетіть легкі коси. Зафіксуйте їх на потилиці. І у Вас вийшла зачіска для романтичного побачення!

img_49327d8887cf09fa2e2413dc6cbd1085_2_700x600

7. Коса на бік

Щоб отримати цю чудову текстуровану бічну косу, Вам потрібно: взяти пасмо волосся з бічної частини, а потім заплести французьку косу  уздовж бічної частини голови до кінців волосся або до лінії підборіддя, після чого заплести “риб’ячий хвіст”. Після того, як ви закріпили косу, м’яко потягуйте пасма з волосся, щоб послабити оплетку і надати йому більш м’якого, ніжного вигляду.

qip_shot_-_screen_786

8. Закручена коса

Зробіть тугий хвіст і закрепіть його шпильпаками. Потім закрутіть хвіст (або заплетіть косу) навколо зафіксованого хвоста. Міцно зафіксуйте. Додайте квіти, якщо ви бажаєте створити більш ніжний образ.

kosi-i-kosichki-kak-sdelat-kosu-v-stile-boho-2

9. Французький вузол

Нічого складного в даній зачісці не має. Заплетіть косу на потиличній зоні та решту волосся закрутіть або доплетіть косу і теж закрутіть. Повитягуйте трошки пасма з коси. Додайте зачісці неохайності.

10

10. Ангельський німб

Якщо у вас волосся нижче плечей, то зробіть хвіст, але певну частину залишіть для плетіння. Розділіть хвіст на пасма та з потиличної зони почніть плести звичайну французьку косу. З не дуже довгим волоссям тут легше, просто почніть плетіння. Продовжуйте плетіння навколо голови, поки ви не повернетесь туди, де ви почали. Закріпіть кінці заправляючи їх під косу і закрипіть їх шпильками. І ви янгол 🙂v104_1

11. Балерина

Дана зачіска дуже зручна у спекотну пору для тих, у кого довге волосся. Для початку робите високий хвіст. Відділяєте невиличке пасмо і плетете “риб’ячий хвіст”. Решту волосся завертаєте у розпушену “гулю”. Фіксуєте шпильками. Косою огортаєте навколо.

bun-small-plait-new_image

12. Бохо на коротке волосся

Якщо у Вас коротке волосся, то  Ви теж можете заплести собі косу! З тім’яної зони почніть плести коси до потилиці. Зафіксуйте за допомогою резинки, стрічки або ж мотузочка.1630