«Відрізати або не відрізати волосся?» Болісне питання, яке хоча б раз в житті задавала собі кожна жінка. Пропонуємо тверезо оцінити ситуацію і прийняти правильне рішення.

korotkaya_chelka_nabok_1 ПРИЧИНА №1. ФОРМА ОБЛИЧЧЯ

Форма обличчя грає ключову роль в питанні: бути чи не бути короткій стрижці. Вдалий стайлінг може допомогти приховати недосконалості зовнішності або, навпаки, – виставить на загальний огляд недоліки. Найвиграшніша від природи форма – овальна. Власницям правильного овалу можна діяти сміливіше щодо власного волосся – їм йдуть практично всі зачіски. Наприклад, ефектна стрижка боб, трохи подовжена з одного боку, як у Вікторії Бекхем. А якщо хочете зробити пропорції більш гармонійними – відріжте чубок, він візуально зробить облмччя не таким витягнутим. Круглолицим жінкам варто спробувати багатошарову і динамічну стрижку пікс. Квадрат обличчя пом’якшить каре з легкими хвилями, а ось коротше відрізати волосся не варто. Обличчю у формі «трикутника» або по-іншому у формі «серця» йдуть локони, але не вище плечей.

ПРАВИЛО №2. ТЕКСТУРА ВОЛОССЯ

Зверніть увагу на текстуру волосся. Кучеряве, жорстке або дуже густе волосся краще коротко не стригти – швидше за все, воно почне ще сильніше витися і стане важким. А вам доведеться щодня витрачати надто багато часу на його догляд. З тонкими пасмами все навпаки: чим коротша довжина, тим густіше буде виглядати ваше укладання.

 ПРИЧИНА №3. ФІГУРА

Image by Micah Gianneli & Jesse Maricic | http://micahgianneli.com

Форма обличчя – далеко не єдиний фізіологічний критерій, який може вплинути на рішення сміливо відрізати волосся. Перш, ніж вибрати стрижку, оцініть статура! Дівчатам розміру plus size і власницям пишних форм краще уникати, як коротких стрижок, так і дуже довгого волосся. Теж правило відноситься і до жінок невисокого зросту. А худим леді необхідно додати волоссю об’єму.

 

 

ПРАВИЛО №4. ХАРАКТЕР

Зовнішній вигляд може розповісти багато про вашу особистість. Подумайте, з якого боку ви хочете себе подати. М’які, романтичні кучері? Повний гідності боб? Веселий і завзятий пікс? Зачіска повинна відповідати вашому характеру, віку, способу життя, гардеробу і діловому іміджу. У деяких компаніях існують досить суворі правила до зовнішнього вигляду співробітників. Чи буде вашому начальникові до душі образ ельфа з довгим розпущеним волоссям або зухвалої бритоголової красуні? 😉

 

ПРИЧИНА №5. ЧАС ЗМІН

DSC_0008editЧасто коротка стрижка символізує початок нового етапу в житті. Як правило, на сміливі зміни в зовнішності жінки вирішуються після глобальних (і не завжди приємних) подій: розставання з коханим, професійний провал, втрата близької людини або переїзд в іншу країну. Зачіска, в даному випадку, дуже простий варіант відзначити новий старт, «почати все з чистого аркуша». Але! Обов’язково переконайтеся, що ваше рішення зістригти волосся буде вірним і з естетичної точки зору. Більшість помилок жінки роблять в розпал бурхливих емоцій. Заспокойтеся і дихайте глибше!

 

ПРИЧИНА №6. ДУМКА СТИЛІСТА

Перукар, думка якого для вас важлива, – кращий друг вашого волосся. Він може не тільки допомогти вибрати правильний стиль для вашої форми обличчя, а й визначить, чи готові ви психологічно до радикальних змін у зовнішності. Хороший майстер підкаже вам альтернативний варіант зачіски, яка подарує довгоочікуване відчуття змін, а не сміливу стрижку, яку ви будете люто ненавидіти.

 

ПРИЧИНА №7. ВІДКРИТТЯ

8c79a67cf4b478aa9c0a0f70234c3653--ki-braveЧасто жінки зізнаються, що дізналися про свою зовнішність багато нового і вперше відчули себе по-справжньому красивими тільки після того, як відрізали волосся. Прекрасна половина людства може витрачати багато часу, щоб роками випрямляти довгі кучеряві локони, впевнені, що тільки цей образ їх прикрашає. Але саме в той момент, коли вони вирішуються значно скоротити довжину пасм – природна краса їх натурального волосся стає приємним відкриттям і значно полегшує збори вранці.

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: http://elle.ua/krasota/praktika/koroche-7-vesomyih-prichin-sdelat-korotkuyu-strijku/