Зачіска та колір волосся грає важливу роль у нашому загальному вигляді, а іноді, навіть те, як ми вкладаємо волосся, піклуємося про нього може візуально зробити нас старшими або молодшими на кілька років.

Ці наступні 7 трюків з волоссям можуть допомогти вам виглядати молодше на 5 років. Ось і прийоми:

1. Змініть ваш стиль

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-1

Варто змінити нудну зачіску яку ви носите протягом більше десяти років. Виберіть зачіску, яка буде підкреслювати обличчя і шию, і дасть вам свіжий і молодий вигляд.

 

2. Змініть колір волосся

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-2

Золотистий блонд  волосся, безумовно, допоможе вам виглядати молодше. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати правильний відтінок до вашої шкіри. Виберіть колір, який в 2-3 рази світліший, ніж ваш природний колір, щоб отримати найкращий результат.

3. Зміна довжини

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-3

Коротке волосся означає: молодість та активність, і якщо ви хочете виглядати молодше, тоді прийшов час, щоб змінити вашу довжину волосся.

4. Додайте об’єму

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-4

Волосся, яке не має об’єму тільки створить образ старшим на кілька років. Дайте волоссю певний об’єм, щоб зробити  вигляд більш природнім і молодим.

5. Чубчик

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-5

Чубчик буде приховувати ваші зморшки, підкреслять ваші очі і змусить вас виглядати молодше.

6. Легкість

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-6

Симетричне і не укладене волосся тільки зробить ваш вигляд старшим. Додайте симетрію і каскад до вашої зачіски, щоб виглядати молодше.

7. Особливий випадок

7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger-7

 

Припиніть носити вузькі і гладкі зачіски для особливих випадків. Носити зачіску, яка буде підкреслювати вашу природню форму волосся та створить легкість.

 

/http://www.womendailymagazine.com/7-hair-tricks-will-help-look-5-years-younger/