Італійська  професійна косметика ROLLAND вже більше 50 років є лідером продаж в салонах краси та косметичних магазинах.

Ідея виробництва салонної продукціїна основі натуральної сировини набула успіху. На 50 тис. квадратних метрів землі, яка обробляється біодинамічним методом в Болонії, вирощується 12 лікувальних рослин. Розмарин, м’ята, шавлія, чебрець, меліса, безсмертник виросли з любов’ю на полях Італії без хімічної обробки та пестецидів, щоб стати основними інгрідієнтами у формулах косметики ROLLAND. Дбайливий відбір найкращої сировини — відправна точка в процесі  виробництва косметики ROLLAND  (Італія), яка направлена на створення продуктів з самими високими стандартами якості.  В більшості кремів, бальзамів, шампунів цієї торгової марки містяться сертифіковані органічні інгрідієнти.

Лінія для волосся ROLLAND — це засоби, основані на дистилірованій воді з екстрактами квітів та бутонів. Діапазон спеціалізованих продуктів дуже широкий та адаптований для вирішення проблем конкретного типу шкіри, починаючи від миття голови і закінчуючи засобами для моделювання.

Засоби лінії ROLLAND Oway (ORGANIC WAY —Шлях Органіки) містять рослинні екстракти трав органічного походження. Шампуні даної лінії турбуються про збереження волосяної луковиці,  так як розроблені без агресивного по відношенню до шкіри лауретсульфат натрію, а заміненні на нешкідливу речовину з кокосового масла. Воно забезпечує ідеальну очищуючу дію.

Компанія випускає продукцію для лікування і догляду в широкому асортименті, щоб кожен професіонал і споживач міг задовольнити всі індивідуальні потреби.

Засоби для проведення салонних процедур допоможуть в короткий термін наситити локони поживними цілющими компонентами, а косметика для стайлінгу захистить волосся від негативного впливу зовнішніх факторів і допоможе створювати дивовижні прекрасні образи. Засоби по догляду за волоссям торгової марки ROLLAND допоможуть кожному виглядати ідеально в будь-яких ситуаціях і носити найкрасивіші та яскраві зачіски.

Продукти ТМ Rolland характеризуються високими стандартами якості, вражаючим асортиментом і позиціонуються в усіх країнах з креативністю та оригінальністю . Вони багаті на природні елементами, дивно приємні в застосуванні і постійно удосконалюються!