Талант без роботи так само поганий, як робота без таланту.

Анатоль де Франс

Творити красу – це мистецтво, а займатися мистецтвом неможливо без постійних тренувань і розвитку. Кожна людина є особливо гарною, а професія стиліста-перукаря допомагає підкреслити цю красу ще виразніше.

За весь період існування людства, у людей завжди була зацікавленість до ефектного вигляду. Протягом віків людина вигадувала нові прикраси, форми зачісок, одяг, нову моду, новий стиль. Історія перукарського мистецтва показала, що кожна епоха, країна, нація привносять свій особовий вклад в моду, в тенденції розвитку і удосконалення зачісок, макіяжу, аксесуарів, одягу. Мода, є важливим фактором еволюції не тільки одягу, зачіски, доповнень, але й сучасного суспільства в цілому.

School Stiven Chen’ – вчить, як якісно, вміло та вірно творити образи та підбирати стиль кожному. Якщо вміло цього навчитись, то в результаті найбільша винагорода – задоволений клієнт, який захоче знову повернутись.

School Stiven Chen’ — це прекрасний старт для творчих та молодих спеціалістів! Навчаючись в цій школі кожен може проявити свої ідеї та креативність.
Студенти мають практику на зйомках з різними фотографами, стилістами, дизайнерами, іміджмекейкерами, приймають участь у LFW (Тиждень Моди у Львові), підтримують благодійні праці у дитячих будинках. Також є чудова нагода проявити себе у створенні дивовижних образів у відомих журналах таких як: “Зеркало моды”, “Boom”, “Ріа Львів” та ін.
Після закінчення навчання видається диплом, а також забезпечення своїх студентів роботою у салонах краси Львова.

Отже, запрошуємо на навчання усіх, хто шукає себе та хоче набути навиків для перспективної кар’єри. School Stiven Chen’ виховує нове покоління майстрів, котрі прагнуть розвивати свої творчі здібності, творити стиль та надихати інших!