Степан Чень

Степан Чень

директор школи; перукар-стиліст

Успішний, молодий та талановитий перукар-стиліст м. Львова, наполегливо працював, навчався, розвивався, творив та за коротокий час зумів втілити свою мрію – відкрив школу перукарського мистецтва в якій ділиться своїм досвідом та викладається на всі 100%. Обожнює творити стиль, образи та красу.
Підвищує кваліфікацію на європейському рівні. Відвідує різноманітні семінари та конкурси в Європі (Італія, Польша та Чехія), які допомагають ширше відкрити свою творчість, ділитись своїм досвідом з іншими стилістами. Приймає участь у різноманітних фотосесіях, співпрацює з професійними фотографами, дизайнерами, стилістами, що надає можливість створити повноцінний образ.

Бажання Степана – надати кожному можливість розвиватись та проявити свою креативність, хто бажає працювати у сфері стилістики та перукарства.

Швабюк Яна

Швабюк Яна

стиліст-візажист; викладач по модулюванню зачісок

Щоб створити новий образ стиліст працює з особою, зачіскою та одягом клієнта. З одного боку – це ремесло, де необхідні навички, з іншого – мистецтво, що вимагає польоту фантазії, почуття гармонії та краси.

Також є спеціалістом в сфері макіяжу, створення образу за допомогою засобів мистецтва макіяжу.
Співпрацює з дитячим журналом “Еврика” та професійними фотографами.
Постійне підвищення кваліфікації на семінарах та додаткових заняттях.
Систематичне проведення навчання для бажаючих навчитися мистецтву створення образів та втілювати свої ідеї в реальність.

Попович Ірина

Попович Ірина

перукар-модельєр; викладач колористики; технолог ТМ Rolland

Досвід роботи у сфері перукарського мистецтва 10 років. Має базову освіту “ЛПЛТСП” за спеціальністю (перукар-модельєр); вищу освіту в СУЄМ (документознавсто та інформаційна діяльність). З 2010 приймає участь у командах стилістів у різних фешн та фото-проектах, а з – 2011 навчання у VT academy (модульна система). Також бренд-технолог еко-компанії Rolland (західний регіон) з 2010 року, а з кінця 2014р. викладач колористики у школі перукарського мистецтва ” School Stiven Chen’ ” (м.Львів).
Ірина проводить семінари як технолог ТМ Rolland та дає відповіді на запитання, що стосуються догляду за волоссям.

Оля Березовська

Оля Березовська

cпеціаліст і викладач курсу по біозавивці

Любить вчитися і постійно вдосконалюватись.

Правильно виконана якісними препаратами біозавивка дозволяє отримати локони про які можна мріяти, надати волоссю об’єм, зменшити час укладки і при цьому не зпюаподіяти шкоди волоссю та зберегти його блиск та еластичність.

Принцип дії такої завивки відрізняється від хімічної тим, що її основний компонент — цистин — не руйнує структуру волосся, навпаки — зміцнює її. Також в ній відсутні такі агресивні компоненти, як аміяк і тиогліколева кислота.